ČISTA SENZACIJA


Zvezde Njujork siti baleta

SAD

U noći, Džerom Robins
Đavolci, Johan Koborg
Dijamanti, Džordž Balanšin
Posle kiše, Kristofer Vildon
Who Cares, Džorž Balanšin

11.mart
, 20h | Nacionalni teatar igre, Budimpešta
13.mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad
14.mart
, 20h | Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd

Drezden Frankfurt kompanija igre

Frankfurt

....................., Jakopo Gođani (svetska premijera)

21.mart
, 20h | mesto izvođenja će biti uskoro objavljeno
21.mart
, 20h | mesto izvođenja će biti uskoro objavljeno
21.mart
, 20h | mesto izvođenja će biti uskoro objavljeno

Kompanija 111

Tuluz

Pepeo, Orelijen Bori

22.mart
, 20h | Pozorište Atelje 212
22.mart
, 20h | Pozorište Atelje 212
22.mart
, 20h | Pozorište Atelje 212

Kompanija Jakopa Alboma

Amsterdam

Životni prostor, Jakop Albom

23.mart
, 20h | Opera Madlenianum
24.mart
, 20h | Opera Madlenianum
23.mart
, 20h | Opera Madlenianum

BodyTraffic

Los Anđeles

(ne)stvarni umovi, Hernando Magadan
Prašina, Hofeš Šehter
Skrivene igre: Poglavlje 1, Anton Laki

24.mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad, (mala scena)
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum

Un Poyo Rojo

Buenos Ajres

Un Poyo Rojo, Nikolas Pođi, Lućjano Roso

25.mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad, (mala scena)
26.mart
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum

Kompanija Inbal Pinto

Tel Aviv

Fuga, Inbal Pinto

28.mart
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum

La Veronal

Barselona

Pasionarija, Markos Moro

31.3.2020.
20h | Opera Madlenianum
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum

Voetvolk

Antverpen

Biće sve gore i gore i gore, moj prijatelju, Lisbet Gruve

1.april
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum

Balet Hrvatskog narodnog kazališta

Rijeka

Čipka, Maša Kolar (međunarodna premijera)

2.april
, 20h | Narodno pozorište
2.april
, 20h | Narodno pozorište
2.april
, 20h | Narodno pozorište

Kompanija Ervea Kubija

Kan

Varvarske noći, Erve Kubi

3.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
3.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
3.april
, 20h | Pozorište Atelje 212

Džejson Samjuels Smit & Divine Rhythm Productions

Njujork

Čudesna dinamika, Džejson Samjuels Smit

4.april
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
5.april
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad, (mala scena)
25.mart
, 20h | Opera Madlenianum

Alesandro Šjaroni

Ankona

Avgust, Alesandro Šjaroni

5.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
5.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
5.april
, 20h | Pozorište Atelje 212

Šaj Kubler | Radical System Art

Vankuver

Telemetrija, Šaj Kubler

7.april
, 20h | Bitef teatar
7.april
, 20h | Bitef teatar
7.april
, 20h | Bitef teatar

Kompanija Lije Rodrigeš

Rio de Žaneiro

Furija, Lia Rodrigeš

8.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
8.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
8.april
, 20h | Pozorište Atelje 212

Kompanija Silvije Gribaudi

Venecija

Gracije, Silvija Gribaudi

9.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
9.april
, 20h | Pozorište Atelje 212
9.april
, 20h | Pozorište Atelje 212

Kraljevski flamanski balet

Antverpen

Bahove etide, Benžamin Milepje

10.april
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad
10.april
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad
10.april
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad

Kompanija Olivijea Diboa

Pariz

Moje telo..., Olivije Diboa

11.april
, 20:30h | Pozorište Atelje 212, mala scena
11.april
, 20:30h | Pozorište Atelje 212, mala scena
11.april
, 20:30h | Pozorište Atelje 212, mala scena

Ballet Jazz Montreal

Montreal

Igraj samnom, Andonis Fonjadakis, Anabel Lopez Očoa, Ihsan Rastim

12.april
, 20h | mesto izvođenja će biti uskoro objavljeno
12.april
, 20h | mesto izvođenja će biti uskoro objavljeno
12.april
, 20h | mesto izvođenja će biti uskoro objavljeno