#enjoylife
recept


Prvaci i solisti Njujork siti baleta *

SAD

Veče zvezda, Džorž Balanšin, Džerom Robins, Kristofer Vildon, Johan Koborg

6. mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad
7. mart
, 20h | Jugoslovensko dramsko pozorište
6. mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište, Novi Sad

Dimitris Papajoanu

Atina

Novi komad (bez naslova), Dimitris Papajoanu

19. mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište
19. mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište
19. mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište

Kompanija Jakoba Alboma *

Amsterdam

Životni prostor, Jakob Albom

21. i 22. mart
, 20h | Opera Madlenianum
21. i 22. mart
, 20h | Opera Madlenianum
21. i 22. mart
, 20h | Opera Madlenianum

Alias

Ženeva

Normalno, Đulijerme Boteljo

23. i 24. mart
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Zappala Danza

Katanija

A.Jesmo li svi mi žrtvovani?, Roberto Zapala

25. mart
, 20h | Opera Madlenianum
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

BodyTraffic *

Los Anđeles

(ne)stvarni umovi, Hernando Magadan
Prašina, Hofeš Šehter
Skrivene igre: Poglavlje 1, Anton Laki

26. mart
, 20h | Opera Madlenianum
27. mart
, 20h | Srpsko narodno pozorište, mala scena
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Adi Butrus

Tel Aviv

Još jedna stvar, Adi Boutrus

28. i 29. mart
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Šaj Kubler | Radical System Art *

Vankuver

Telemetrija, Šaj Kubler

30. mart
, 20h | Bitef teatar
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Alesandro Šjaroni *

Ankona

Avgust, Alesandro Šjaroni

1. april
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Malpaso

Havana

3. april
, 20h | Pozorište Atelje 212
5. april
, 20h | Srpsko narodno pozorište, mala scena
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Grupa gospodina Serana

Barselona

Kraljevina, Aleks Serano

4. april
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

TanzMainz

Majnc

Lanac duše, Šaron Ejal

5. april
, 20h | Jugoslovensko dramsko pozorište
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Džejson Samjuels Smit & Divine Rhythm Productions *

Njujork

Čudesna dinamika, Džejson Samjuels Smit

6. april
, 20h | Beogradsko dramsko pozorište
7. april
, 20h | Srpsko narodno pozorište, mala scena
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Kompanija Magi Maren

Sen Foa le Lion

Linija grebena, Magi Maren

8. april
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Peeping Tom

Brisel

Diptih, Gabrijela Karizo i Frank Šartije

9 i 10. april
, 20h | Opera Madlenianum
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Kompanija Akrama Kana

London

Nadmudrivanje đavola, Akram Kan

14. april
, 20h | Srpsko narodno pozorište
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

Balet džez Montreal *

Montrael

Igraj sa mnom, Andonis Fonjadakis, Anabel Lopez Očoa, Išan Rastim

14. maj
, 20h | Sava Center
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212
9. februar
, 20h | Pozorište Atelje 212

* senzacionalni sastojci iz 2020.